w">

Czy Taxify nowy Uber?

Kiedy Uber po raz pierwszy wystartował w San Francisco w dniu 31 maja 2010 r., Świat technologii łączył się z codziennym stylem życia w sposób, który nigdy wcześniej nie był postrzegany. Uber jest obecnie aktywny w około 400 miastach, a około 30 000 osób pobrało samodzielnie Uber w Londynie. Przebywanie taksówki nigdy nie było tak proste.

Ale jest to nowa aplikacja taksówki Taxify nakazuje kradzieży korony? Współtwórca estońskiego brata Markusa i Martina Villiga, aplikacja działa obecnie w 19 krajach i ma ponad milion klientów.

Urodził się w Tallinie, zanim rozszerzył się na inne miasta w Europie, Meksyku i Afryce.

Oto o tym, co dotychczas wiemy o nowej aplikacji:

Co robi to inaczej?

Opodatkuj miejsca tak ważne dla kierowców, jak i dla jeźdźców – wszyscy wiemy, że szczęśliwy kierowca jest szczęśliwy. Opodatkowanie kierowców musi tylko zapłacić 10-15 procent prowizji firmie, w porównaniu do 30 procent dla kierowców Uber. Tańsze prowizje stanowią niższe ceny dla klientów. Również Taxify kierowców może stworzyć promień wokół miejsca, w którym chcieliby następnego odbioru, więc jeśli chcą pracować blisko domu, mogą.

Klienci mogą również tekstować sterowniki za darmo, zamiast zadzwonić do nich. Więc jeśli spóźnisz się, możesz po prostu wysłać tekst, zamiast mówić osobiście po złej linii. Jednak nadal istnieje możliwość wykonania staroświeckiego połączenia.

Użytkownicy będą mogli też skontaktować się z zespołem pomocników z siedzibą w mieście, który może zapewnić wsparcie całodobowe. Możesz więc uzyskać pomoc lub przekazać opinie bezpośrednio, zamiast skontaktować się z aplikacją i czekać na odpowiedź.

Ostatecznie, za pomocą gotówki będzie opcja. Podczas gdy Uber korzysta wyłącznie z płatności kartowych, Taxify oferuje obie opcje.

Kody promocyjne

Taxify to darmowa aplikacja smartfona, która bez problemu łączy Cię z setkami samochodów za jednym naciśnięciem przycisku. Nie czekaj już na kolejki w call-center lub czekasz na ulicy – Taxify jest prosta, szybka i przystępna.

Jeśli masz wystarczająco dużo szczęścia, aby otrzymać kod promocyjny, oto prosty 3-krokowy poradnik, jak aktywować kod i rabat lub bezpłatną jazdę.

Po wprowadzeniu kodu promocyjnego i wybraniu karty bankowej jako opcji płatności kontynuuj zamówienie, tak jak zwykle.

Wartość promocyjnego kodu zmniejszy koszt przejazdu. Jeśli koszt przejazdu przekracza wartość kodu promocyjnego, pozostała kwota zostanie obciążona z karty bankowej. Jeśli byłeś przyzwyczajony do grać z sukcesem w kasynie kodami promocyjnymi, usłysz o tym, co Taxify, powinieneś uświadomić sobie jak dobry jest serwis.

Didi inwestuje w Taxify

Chiński gigant pojeździe Didi Chuxing nawiązał współpracę z firmą Taxify w Estonii, która ogłosiła dzisiaj.

W ramach umowy, Didi zainwestuje w Taxify „wspieranie jego dalszego wzrostu i innowacji na swoich zróżnicowanych rynkach”, zgodnie z komunikatem prasowym. Kwota inwestycji nie została określona.

Taxify jest obecna w 25 miastach w Europie, Azji Zachodniej i Afryce. Prowadzi również działalność w Meksyku. Twierdzi, że ma 2,5 miliona użytkowników, a wcześniej zarobiło 2,4 miliona dolarów.

Dlaczego ma znaczenie?

Poza tym, że pokonał Ubera w swoim domowym rynku Chin, Didi aktywnie docierał do rynków międzynarodowych. Inwestycyjnie zainwestowała 1 miliard dolarów w amerykański konkurent

Lyonu Ubera i przyłączyła się do Grab w Azji Południowo-Wschodniej o łącznej wartości 2 miliardów dolarów. Inne oferty to partnerstwo z brazylijską usługą wjazdową 99.

Europejski rynek przewozów jeździeckich jest domem dla konkurentów, takich jak automaker Daimler Benz, którego serwis MyTaxi pozyskuje w tym roku lokalnych konkurentów.

Uber nadal walczy o pokonanie kryzysu na wielu frontach, w tym skalistym poszukiwaniu nowego CEO. Niedawno cedował Rosję i niektóre sąsiadujące rynki z lokalnym graczem Yandex.

Dodaj komentarz